Energy Consult Polska jako Twój partner w zarządzaniu technicznym w Polsce

Energy Consult Polska Sp. z o.o. jest spółką należącą do niemieckiego lidera dostarczającego kompleksowe usługi serwisowe (Life-Cycle-Service Provider) – energy consult GmbH.  Spółka macierzysta, z siedzibą w Cuxhaven i Husum w Niemczech, od 34 lat jest jedną z wiodących firm działających w sektorze energetyki wiatrowej. Energy consult jest  aktywna w 6 krajach w Europie i obecnie zarządza 988 elektrowniami wiatrowymi o łącznej mocy zainstalowanej około 3 gigawatów.

Poza Niemcami firma działa obecnie w Szwecji, Francji, we Włoszech i w Polsce, nieustannie poszukując nowych możliwości rozwoju.

Energy Consult ma doświadczenie na polskim rynku od 2019 roku, a w 2021 roku została ostatecznie utworzona spółka zależna Energy Consult Polska.

Obecnie grupa posiada kontrakty na zarządzanie techniczne i komercyjne o łącznej mocy 278 MW w Polsce.

Mapa referencyjna

Za pośrednictwem Google Maps stworzyliśmy dla Państwa interaktywną mapę, na której zaznaczyliśmy wszystkie nasze lokalizacje oraz ilość usług w poszczególnych krajach. Aby chronić Twoje dane, umieściliśmy je za naszą własną procedurą przeładowywania. Możesz przeładować mapę z Google Maps używając przycisku poniżej. Zanim to zrobisz, zwróć szczególną uwagę na Polityka prywatności Google.

Przeładuj teraz

Silna sieć zapewniająca bezpieczną współpracę

Silna sieć zapewniająca bezpieczną współpracę

Nasza struktura korporacyjna gwarantuje bezpieczeństwo finansowe i minimalizuje ryzyko ekonomiczne. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu rynkowemu w Grupie Energy Consult oraz powiązaniu z Grupą PNE aktywnie kształtujemy zmiany i w sposób elastyczny reagujemy na nieprzewidziane zdarzenia. Czerpiemy również korzyści z naszego aktywnego zaangażowania w Polskim Stowarzyszeniu Energetyki Wiatrowej (PSEW).

Nasza sieć kontaktów na branżowej arenie biznesowej i politycznej daje nam wgląd w techniczne, komercyjne i prawne warunki ramowe dla zarządzania farmami wiatrowymi przyszłości i umożliwia nam organizowanie naszych procesów w celu zapewnienia efektywnego działania parków energetycznych naszych Klientów w oparciu o przyszłe kryteria.